FRAMTRANS Transport & Logistics

LEASING dla firm z KredytNaAuto.com.pl

- leasing dla firm nowych firm
- finansujemy samochody nowe i samochody używane
- finansujemy maszyny i urządzenia, linie technologiczne
- do 100.000 zł uproszczona procedura (0% "pierwszej wpłaty")
- do 200.000 zł pełna procedura (0% "pierwszej wpłaty")
- spłata nawet do 120 miesięcy (10 lat)
- możliwość wcześniejszej spłaty
- opieka doradcy KredytNaAuto.com.pl
- korzyści podatkowe

Leasing
Finansowanie inwestycji w firmie w formie leasingu (samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych) w stosunku do innych form finansowania (np. poprzez kredyt bankowy) daje wiele istotnych korzyści dla przedsiębiorcy.

Leasing spełniający potrzeby Twojej firmy
Wysokość opłat leasingowych jak i czas trwania umowy leasingu dostosujemy do Twoich możliwości. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać program leasingowy spełniający potrzeby Twojej firmy. Wnikliwa analiza Twojej sytuacji finansowej, potrzeb i celów pozwoli na dostosowanie wysokości czynszów leasingowych do sezonowości przychodów oraz długości trwania zobowiązania leasingowego.

Oszczędność czasu i pieniędzy
Poprzez wybór leasingu jako formy finansowania oszczędzasz swoje pieniądze m.in.: poprzez możliwość wliczenia zarówno wpłaty początkowej jak i czynszów leasingowych w koszty uzyskania przychodu. Poza tym podatek VAT naliczany jest od poszczególnych opłat leasingowych z osobna, przez co nie ma konieczności płacenia go w całości na początku umowy, jak to ma miejsce w umowach sprzedaży ratalnej.

Leasing oferuje bardziej elastyczne procedury niż w przypadku kredytu bankowego. Leasing z KredytNaAuto.com.pl zapewnia Ci minimum formalności związanych z procedurą leasingową. Nasze usługi to szybkość i prostota, dzięki której możesz błyskawicznie podjąć decyzję finansową, a co za tym idzie, natychmiast zareagować na sytuację rynkową.