FRAMTRANS Transport & Logistics

KredytNaAuto.com.pl jest firmą doradczą pomagającą Klientom wybrać najlepsze i najtańsze rozwiązania kredytowe dzięki czemu pomagamy w realizacji potrzeb finansowych.

Naszym atutem są doskonale wyszkoleni doradcy kredytowi, którzy pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie związane z pracą w największych instytucjach finansowych w kraju.

Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju !

KredytNaAuto.com.pl nie jest powiązany kapitałowo z żadną instytucją finansową. Istotą działalności naszej firmy jest satysfakcja naszych Klientów.

Klientom poszukującym kredytu oferujemy pomoc w wyborze najkorzystniejszego produktu spośród ofert najlepszych banków. Nasz doradca kredytowy wskaże różnice w ofertach poszczególnych banków, a także dobierze odpowiednią formę i rodzaj kredytu pod kątem planów związanych z celem, na jaki Państwo zamierzają przeznaczyć pieniądze. Jeśli interesują Państwa kredyty mieszkaniowe lub inne opcje finansowania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt z naszym doradcą nie wiąże się z żadnymi kosztami oraz nie zobowiązuje do zawarcia umowy kredytu. Od naszych Klientów nie pobieramy żadnych opłat za nasze usługi.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.