FRAMTRANS Transport & Logistics

Współpraca z KredytNaAuto.pl

Zapewniamy najlepsze warunki współpracy, oraz najwyższe stawki wynagrodzenia.

Zarabiaj 1000 zł ... 2000 zł ... 5000 zł czy 10.000 zł

Naszą ofertę współpracy kierujemy do osób prywatnych nieprowadzących działalności gospodarczej (na zasadzie umowy o dzieło lub umowy zlecenia) jak i osób prowadzących FIRMY. Współpracujemy z partnerami na terenie całego kraju !

Nie musisz posiadać doświadczenia w finansach, cenimy osoby pozytywnie nastawione do ludzi, osoby kontaktowe, rzetelne, chcące oferować klientom najlepsze rozwiązania finansowe.

Ofertę współpracy kierujemy do:
- osób chcących oferować najlepsze rozwiązania finansowe
  w swoim otoczeniu,

- firm branży motoryzacyjnej, komisów samochodowych, osób
  sprowadzających samochody 

- osób znających lokalny rynek nieruchomości lub pracujących
  w biurze nieruchomości.

Współpracując z nami zarobisz pieniądze oferując najlepsze usługi finansowe; znajomym, sąsiadom, osobom i firmom z Twojej miejscowości czy okolic. Współpraca z nami może być dla Ciebie źródłem dodatkowych pieniędzy lub sposobem na karierę zawodową, rozwój i atrakcyjną pracę w finansach dającą wymierne korzyści finansowe.

Dbamy o komfort i dobrą atmosferę współpracy. Partnerom oferujemy rzetelne szkolenia podnoszące kompetencje, wspieramy sprzedaż i pozyskanie klientów. Partnerzy osiągający najlepsze wyniki sprzedażowe otrzymują wsparcie finansowe, darmowe materiały reklamowe, dystrybucję ulotek , reklamę w lokalnych mediach czy bonusy w postaci dodatkowych premii finansowych i rzeczowych.

ZOSTAŃ PARTNEREM www.kredytnaauto.com.pl !!!

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Napisz do nas, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń tel. 0510 236 511